Dodaj darmowe ogłoszenie

Zarejestruj się / zaloguj się

Ogłoszenie

Kategoria: Praca
ogłoszenie aktywne
Dodane: 09.11.2018 10:34

Konsultant z językiem Angielskim do 23 zł + prowizja

Cena: 3.500,00 zł

Lokalizacja: woj. mazowieckie, Warszawa
Stan: Nowe
Dostawa:
Napisz wiadomość Dodaj komentarz
Poszukujemy dla naszej cieszącej się stabilną pozycją na rynku firmy, kandydata na stanowisko: OPIEKUN KLIENTA – INFOLONIA PRZYCHODZĄCA HELP DESC               (poziom języka od B2 do C1 )
Jakie będą twoje obowiązki?
  • Obsługa telefoniczna oraz mailowa użytkowników domowych kamer monitoringu
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem
  • Doradztwo w zakresie usług i produktów firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 23 zł brutto/h + prowizja
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy w której będziesz doceniany
  • Stałą i stabilną prace w godzinach 9:00-17:00 od. Pn. do Pt.
  • Codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Dofinansowanie do pakietu LUX MED i karty Multisport.
  • Płatne szkolenie przed rozpoczęciem pracy, dzięki czemu możesz rozpocząć prace bez doświadczenia.
  • Bonus do 800 zł za polecenie znajomego do pracy.
  • Wolne weekendy

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie od B2 do C1
  • Komunikatywność
  • Chęć wykorzystania oraz rozwoju swoich umiejętności językowych
  • Chęć zdobywania doświadczenia
  • Pozytywnego podejścia do pracy
  • Prawidłowa dykcja i wymowa
  • Zainteresowanie nowinkami technologicznymi

Zanim wyślesz aplikacje odpowiedz sobie na trzy proste pytania:

I. Czy chcesz czerpać przyjemność i satysfakcję z wykonywanej pracy?
II. Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania?
III. Czy chcesz się rozwijać?
Jeśli odpowiedź na wszystkie pytania brzmiała TAK –aplikuj a na pewno się nie zawiedziesz!
Jeśli chcesz wiedzieć o nas więcej :
zapraszamy na naszą stronę www.deltacontact.pl lub facebook-a: facebook/deltacontact.
W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delta Contact Sp. z o.o., Warszawa ul. Komitetu Obrony Robotników 52, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji w Delta Contact Sp. z o. o w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”

Komentarze

Wszystkich komentarzy: 0 Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem serwisu Kasiasta.pl

Inne ogłoszenia w tej kategorii

Praca

Praca

brak ceny

Praca

Opiekunka dla 3 latka

20,00 zł