Opis stanowiska i zadań:
-kompleksowa obsługa Klientów w zakresie kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości
-systematyczne pozyskiwanie nieruchomości
-prezentacja nieruchomości
-budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
-bieżące monitorowanie rynku nieruchomości
-miejsce pracy: Chorzów, Katowice

Wymagania:
-determinacja w działaniu oraz nastawienie na osiągnięcie sukcesu
-bardzo dobre umiejętności organizacyjne i zdolności interpersonalne
-komunikatywność, wysoka kultura osobista
-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-rozwoju zawodowego w wyspecjalizowanym dziale zajmującym się nieruchomościami
-pełną wyzwań pracę wśród najbardziej doświadczonych specjalistów
-atrakcyjne warunki finansowe i jasny system płac
-brak ograniczeń zarobkowych
-niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon i aparat oraz bardzo dobry program wsparcia sprzedaży)
-przyjazną atmosferę pracy w zespole
-elastyczny czas pracy
-szkolenia
-kursy
-świadczenia sportowe

Aplikuj: zarzadzaniepoludzku@gmail.com, tel.: 535097761;