Kim jesteśmy? Jesteśmy liderem na rynku zarządzania nieruchomościami. Zapewniamy pracę w zespole, w którym panuje dynamiczna atmosfera nastawiona na partnerstwo. Szanujemy wszystkich, z którymi współpracujemy ale oczekujemy też profesjonalizmu oraz szacunku. Swoją kreatywnością zmieniamy branżę IT i wciąż szukamy nowych kierunków rozwoju, dlatego projekt, do którego dołączysz realizowany jest w zwinny sposób. Twoja praca polegać będzię na tworzeniu nowych rozwiązań, które ułatwią życie użytkownikom.

Oferujemy pracę w zespole, w którym Twoje zaangażowanie jest szanowane, a pracodawca darzy Cię zaufaniem. Oferujemy dynamiczny rozwój i wysokie zarobki.

Wymagane umiejętności:
• Python
• Django - co najmniej 3 lata doświadczenia
• Znajomość Django Rest Framework
• Znajomość py-test

Dodatkowe atuty:
• Znajomość bazy PostgreSQL
• Umiejętność pracy w metodykach Agile

Wykorzystywane narzędzia (główne):
• Jira, Bitbucket, Confluence, PyCharm

Zadania:
• projektowanie i implementacja rozwiązań serwerowych w technologii REST
• wsparcie procesu testowania wytworzonego oprogramowania

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• pracę w młodym a zarazem doświadczonym zespole,
• szerokie możliwości rozwoju zawodowego na podstawie czytelnego planu kariery,
• urozmaicony zakres realizowanych zadań,
• rozwijanie wiodącego oprogramowania w branży zarządzania nieruchomościami.

Twoja praca zostanie doceniona przez Pracodawcę i Współpracowników!

Więcej informacji: ceo@zarzadzaniepoludzku.com lub 500 62 99 67